Login

Register

Login

Register

Maseczka przeciw zanieczyszczeniom URBAN DETOX

22 Paź

Maseczka przeciw zanieczyszczeniom URBAN DETOX

Zalecana dla wszystkich rodzajów skóry. Detoksykująco-oczyszczająca maseczka ​​do twarzy wykonana z glinki, węgla aktywnego i Pollustop®, anionowego polisacharydu o wysokiej masie cząsteczkowej, uzyskując proces fermentacji biotechnologicznej z wykorzystaniem roślinnego sorbitolu i drożdży, zdolny do tworzenia trójwymiarowego filmu na powierzchni skóry o właściwościach okluzyjnych. Ogranicza uszkodzenia wyrządzone na poziomie wewnątrzkomórkowym.

Podobnie jak „druga skóra” stanowi barierę ochronną przed zanieczyszczeniami. Natychmiast uzyskasz film ochronny przed 3 rodzajami zanieczyszczeń, na które narażeni jesteśmy w naszym codziennym życiu:

1. Atmosferycznym: Zapobiega zanieczyszczeniu poprzez cząsteczki węgla i metale ciężkie, maleńkie pierwiastki, które wrastają w skórę, powodując stres i utlenianie.

2. UV: Pollustop® działa jak tarcza ochronna, ograniczając reakcję łańcuchową, która powoduje stan zapalny i apoptozę komórkową, spowodowane długotrwałym lub intensywnym nasłonecznieniem.

3. Domowe: Pollustop® działa jak bariera przed elektrycznymi i chemicznymi zanieczyszczeniami, takimi jak te obecne w domowych produktach czyszczących i na różnych powierzchniach (bisfenol A, NO2, CO itd.). Tego rodzaju zanieczyszczenia niszczą skórę, przełamując naturalną barierę i zwiększając ryzyko absorpcji szkodliwych cząstek.

1 Comment

ปั้มไลค์

Reply

Like!! Great article post.Really thank you! Really Cool.

 

Leave a Reply

X

XWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane w formularzu. Zostałem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Cream&Caramel Beauty z siedzibą w Warszawie przy ul. Recjonalizacji 5 lok.2 (1 piętro), 02-673 Warszawa


X
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zobacz więcej
Polityka prywatności
Zgadzam się