Login

Register

Login

Register

Nasi eksperci

3 Sie

Nasi eksperci

Rozwój dla naszej marki jest kluczową wartością. Rozwój naszej marki, praca nad naszymi produktami, rozwój naszego zespołu i naszych klientów. Cieszymy się kiedy dołączają do nas partnerzy równie zaangażowane w pracę nad sobą i kształceniu.

Mamy zaszczyt przedstawić naszego eksperta – lekarza medycyny estetycznej Pani Irynę. Ona ma duże doświadczenie w zakresie zabiegów injekcyjnych – mezoterapia i biorewitalizacja igłowa, modelowanie ust, wolumetria twarzy i terapia botulinowa.

Anubis Cosmetics Barcelona jest marką klasyfikującą jako “kosmetyka biała” i pielęgnacyjna, ale to nie znaczy, że nie dla niej miejsca w gabinecie medycyny estetycznej. Pani Iryna pomaga naszym klientom otworzyć się na nowe rozwiązania i poszerzenie oferty gabinetu razem z kosmetykami Anubis Cosmetics Barcelona.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i poznanie naszej marki i możliwości, które oferujemy dla rozwoju ciebie i twojego gabinetu.

Leave a Reply

X

XWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane w formularzu. Zostałem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Cream&Caramel Beauty z siedzibą w Warszawie przy ul. Recjonalizacji 5 lok.2 (1 piętro), 02-673 Warszawa


X
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zobacz więcej
Polityka prywatności
Zgadzam się