MISJA

Naszą misją jest bycie ekskluzywną marką partnera na rynku profesjonalnych kosmetyków. Bycie w ścisłej współpracy z naszymi klientami, znając ich potrzeby i dzieląc się z nimi doświadczeniami w celu wspólnego rozwoju.

WIZJA

Naszą wizją jest prowadzenie partnerów w dziedzinie estetyki aktywnie współpracując w po szukiwaniu innowacyjnych, efektywnych i niezawodnych rozwiązań kosmetycznych, a także umieszczanie klienta w centrum uwagi naszej firmy.

PROFESJONALNA JAKOŚĆ

Jesteśmy marką profesjonalnych kosmetyków z ogromnym doświadczeniem i ze zdecydowanym zaangażowaniem w jakość. W procesie projektowania i rozwoju naszych produktów używamy tylko starannie dobranych składników, zawsze przestrzegając najwyższych standardów jakości.

SKUTECZNOŚĆ

Naszym głównym celem jest zaoferowanie klientowi produkt, który pokaże efektywne i widoczne rezultaty w jak najkrótszym czasie. Skuteczność i szybkość działania zostały naszymi codziennymi wyzwaniami od momentu narodzenia naszej firmy, ponad 30 lat temu i zawsze nimi pozostaną.

INNOWACJA

Nasz zespół badawczo-rozwojowy codziennie pracuje nad stworzeniem najlepszych formuł z innowacyjnymi składnikami, które współdziałają ze sobą w taki sposób, aby zapewnić możliwie jak najlepsze wyniki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi liniami produktów, a tym samym do odkrycia, co profesjonalne kosmetyki Anubis Barcelona mogą dla Państwa uczynić.

Nagrody Anubis Cosmetics Barcelona

Zaangażowanie w jakość,
Zaangażowanie w profesjonalną skuteczność,
Zaangażowanie w Anubis Barcelona…
Zaangażowanie dla Ciebie!